Shitet 2+1/ Fresku, Shitje, Tirana

€ 57.000
 • 197 m
Numri References
RF133949
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.11
Adresa
fresku
Kontakt
0672062729
Titulli
Shitet 2+1/ Fresku
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 540
Siperfaqa
97 m
Siperfaqa totale
106 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
1
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet: Apartament 2+1/Fresku
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 106 m². Përbëhet nga një sallon i madh ndjenje/kuzhinë sëbashku, dy dhoma gjumi, korridor, dy ballkone dhe tualet me dritare. Ndodhet në katin e I-rë banim, pozicionohet lindje/perëndim. Pallati sapoka përfunduar, ka administrim, mirëmbajtje siguri, parkim, Në proçes hipotekimi.
Cmimi: 57.000 €
Për më shumë informacion na kontaktoni në:
Tel fiks: 044518285, Cel: 0672062729
[email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 568 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.11, fresku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto