SHITET 2+1 TEK KTHESA E KAMZES "MALEJZIANI&qu, Shitje, Tirana

€ 66.400
  • 123 m
Numri References
RF933852
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
KOMPLEKSI MALEJZIAN 2 KULLAT, TEK KTHESA E KAMZES
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET 2+1 TEK KTHESA E KAMZES "MALEJZIANI&qu
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
123 m
Siperfaqa totale
123 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KTHESA E KAMZES "KOMPLEKSI MALEJZIAN"

Apartamenti ka siperfaqe 123 m2 ne total i vendosur ne katin e 9 (jo i fundit) , me nje pamje fantastike , punime super cilesore dhe ndarje perfekte.Kompleksi eshte i perfunduar dhe shitet per 540 euro/m2 i PADISKUTUESHEM ne total shkon 66.400 euro


Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 110 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, KOMPLEKSI MALEJZIAN 2 KULLAT, TEK KTHESA E KAMZES) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto