SHITET AP 1+1 PRANE ''RRUGES SE BARRIKADAVE'', Shitje

€ 71.250,00
 • 75 m
Numri References
RF429652
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
RRUGA E BARRIKADAVE
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET AP 1+1 PRANE ''RRUGES SE BARRIKADAVE''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 950,00
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
75 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
4
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,prane RRUGES SE BARRIKADAVE.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e 4.
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti sapo ka perfunduar dhe ka punime te tejet cilesore dhe me ashensor.
Siperfaqja eshte 75m2. ( NE PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte vetem 71,250 euro ose ndryshe 950 euro per m2.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 192 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, RRUGA E BARRIKADAVE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto