Quantcast

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSH, Shitje

Lek 2.200.000,00
 • 12 m
Numri References
RF163614
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Lushnje
Adresa
Kadri Qystri Lushnje
Kontakt
0697032244
Titulli
SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSH
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
2 m
Siperfaqa totale
58 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 në lagjen Kadri Qystri, Lushnje.
Apartamenti ka sipërfaqe 60m² dhe është i organizuar në kuzhinë, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Shitet me cmimin prej 2 200 000 lekë/total.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni në ☎️ 069 703 2244
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 81 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Kadri Qystri Lushnje) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto