Quantcast

SHITET APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME !, Shitje

€ 60.000,00
 • 175 m
Numri References
RF168408
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Misto Mame
Kontakt
0694050035
Titulli
SHITET APARTAMENT 2+1 NE MISTO MAME !
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
75 m
Siperfaqa totale
84 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Ne Rrugen Besim Alla tek Misto Mame shitet apartament 2+1. Me nje siperfaqje totale 84.8 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon i bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Ofrohet i mobiluar si ne foto. Per nje vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 82 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Misto Mame ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto