SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI !!, Shitje

€ 102.000,00
 • 283 m
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga 21 Dhjetori
Kontakt
0694050023
Titulli
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI !!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
83 m
Siperfaqa totale
93.9 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
2
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2018
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti organizohet ne menyre shume te rregullt ku nje korridor i bollshem ndan zonen e dites me zonen e nates.
Hapesira me e madhe gjendet tek salloni ose dhoma e pritjes bashke me kendin e ngrenies. Dy dhomat e tjera jane me te vogla dhe te ngrohta.I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor.
Zona ofron gjithmone mundesi parkimi si dhe akses te shpejte me rruget kryesore. Orientimin e ka kryesisht nga Lindja, gje qe e ben te jete nje shtepi e ngrohte.
Blerja e ketij apartamenti ju jep mundesine te jeni pjese e nje prej komplekseve me cilesore te ndertuara se fundmi ne kryeqytet.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 253 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga 21 Dhjetori) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto