Shitet apartament 2+1 / tek rruga 5 maji, Shitje, Tirana

€ 70.000
  • 90 m
Numri References
RF924215
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga 5 maji
Titulli
Shitet apartament 2+1 / tek rruga 5 maji
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 778
Siperfaqa
90 m
Siperfaqa totale
90 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament ne rrugen 5 maji , anash Concord center .Eshte i perbere nga 2 dhoma gumi dhe 1 dhome ndenje . siperfaqia : 90 m 2 kati : 4 cmimi : 70000 Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 686 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga 5 maji ) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto