SHITET APARTAMENT, Shitje, Tirana

€ 61.750
  • 195 m
Numri References
RF199835
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.11
Adresa
LAPRAKE
Titulli
SHITET APARTAMENT
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 650
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
95 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2010
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION
SHITET APARTAMENT 2+1
Me siperfaqe totale 95m²,
Kati 3 Teknik ose kati i dyte banim
Apartamenti ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Laprake.
Kompleks i ndertuar sipas parametrave bashkekohor,me dalje ne rruge kryesore.
Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet.
CMIMI 650 EURO/M²
Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL: 0682056356
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 46 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.11, LAPRAKE) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto