Shitet Apt 2+1+2WC (130 m2) Super Hapesire, Shitje

€ 105.000,00
 • 2130 m
Numri References
RF136524
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Medreseja - Rr. e Dibres
Kontakt
0696399513
Titulli
Shitet Apt 2+1+2WC (130 m2) Super Hapesire
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
130 m
Siperfaqa totale
130 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 2 + 1 (130 m2) tek Medreseja (Rr. e Dibres) ne Pallat te Ri me Ashensor dhe Survejim Kamerash | Hapesire Gjigande dhe e Shfrytezueshme | Planimetri e Rregullt | Ndricim Perfekt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Lyer me Boje Cilesore | Tualet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Instalimet te Gjitha Gati

Q846

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tualete
- 1 korridor
-  2 ballkone

Karakteristika:

- ASHENSOR
- Hapesire Gjigande e Shfrytezueshme
- Planimetri e Rregullt
- Pallat i vitit 2000
- Pamje Panoramike e paster
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Shtruar me Pllake Cilesore
- Dritare Dopio Xham
- Izolim Akustik
- Termoizolim
- Hidroizolim
- Lyer me Boje Cilesore

- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera )

- Ambiente te perbashketa ne lagje
- Dere e Blinduar
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik

Cmimi: 105,000 Euro

*Paradhenie: 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp: 0696399513
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 117 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Medreseja - Rr. e Dibres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto