Quantcast

SHITET SUPER AMBIENT TEK '' RROTA E KUQE '' DURRES, Shitje

€ 390.000,00
 • 300 m
Numri References
RF108110
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Durresit
Shteti Level 2
Durrës
Adresa
ZONA E PLAZHIT,PRANE RROTES SE KUQE
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET SUPER AMBIENT TEK '' RROTA E KUQE '' DURRES
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.300,00
Siperfaqa
300 m
Siperfaqa totale
300 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Ambient Biznesi
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Super Ambient tek zona e plazhit prane '' RROTES SE KUQE '' buze rruges kryesore, DURRES.
Ambienti ka nje investim prej 80.000 euro dhe ka punime tejet cilesore me nje fasade xhami prej 20m.
Ambienti eshte i pershtatshem per BAR,RESTORANT,SUPERMARKET,PALESTER ETJ.
Siperfaqja eshte 300m2 ME HIPOTEKE.
Cmimi eshte vetem 390.000 euro ose ndryshe 1300 euro per m2.
Gjithashtu pranohet Veture dhe Apartament i vogel.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 314 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, ZONA E PLAZHIT,PRANE RROTES SE KUQE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto