Shitet super apartament 2+1, 117m2, Fresk!!, Shitje, Tirana

€ 51.000
 • 117 m
Numri References
RF170620
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Fresku
Kontakt
0694273672
Titulli
Shitet super apartament 2+1, 117m2, Fresk!!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
117 m
Siperfaqa totale
117 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet super apartament 2+1, 117m2, Fresk!!
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, 50m nga restorant Fresku.
Me punime cilesore dhe me cmim okazion, per vetem 51.000euro.
Ndodhet ne katin e dyte, dhe eshte i pajisur me te gjitha dokumentat e rregullta te pronesise.
Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 511 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Fresku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto