Shtitet shtepi ne afersi te bregdetit te Tales, Shitje, Lezha

Lek 20.000.000
 • 2163 m
Numri References
RF140387
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Lezha
Qyteti
Lezha
Adresa
Tale, Lezhe
Kontakt
0697503297
Titulli
Shtitet shtepi ne afersi te bregdetit te Tales
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
Lek 00
Siperfaqa
163 m
Siperfaqa totale
1000 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Shtepi
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
1
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2008
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet shtepi ne afersi te plazhit te Tales (rreth 3 km) afer Hotel Restorant Keshtjella Margarita.
Shtepia eshte 1 kateshe por me projekt per nje ndertese 3 kateshe (themelet jane hedhur per 3 kat). Siperfaqja e truallit eshte 500 m2 nga ku e shtepise eshte 133 m2 + 30 m2 verande e jashtme dhe 499 m2 eshte oborri perreth shtepise. Ambjentet e brendshme jane 3 dhoma gjumi, 2 banjo, sallon , ambjent gatimi dhe ndenje, te gjitha te mobiluara. Ambjenti i jashtem eshte i punuar me peme frutore dhe dekorative, gjithashtu ka nje objekt te jashtem qe perdoret si magazine.
Shtepia ka 2 hyrje. Furnizimi me uje te pishem behet nepermjet shpimit te pusit ne oborr (56 m i thelle, me te gjitha analizat laboratorike). Energjia elektrike eshte e garantuar nga transformator 50Kv qe eshte vendosur nga 3 familje.
Shtepia eshte e pajisur me certifikate pronesie te rregullt.
Kontakt Cel:+355697503297,
Email. [email protected]
Facebook.Lezha Real Estate
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1243 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Lezha, Lezha, Tale, Lezhe) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto