SUPER OKAZION 2+1 UNAZA E RE...NXITONII...!, Shitje, Tirana

€ 46.200
  • 89 m
Numri References
RF173728
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
unaza e re
Kontakt
0682017333
Titulli
SUPER OKAZION 2+1 UNAZA E RE...NXITONII...!
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
89 m
Siperfaqa totale
89 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION AFATSHKURTER TEK UNAZA E RE PRANE RRUGES KRYESORE...!

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 89 m2 i vendosur ne katin e 10 (i fundit) me ndarje perfekte katrore dhe pozicionim perfekt me pamje nga rruga kryesore e Unazes...Apartamenti ka punime cilesore dhe shitet vetem per 520 euro/m2 i PADISKUTUESHEM ne total 46.200 euro...( per 1 muaj i del hipoteka , momentalisht eshte pa certifikate pronesie)

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 0682017333 0696410104 0682072229 , ose jeni te mirepritur tek zyra jone.

Adresa: Prane stadiumit Dinamo

Real Estate I-Deal
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 227 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Shto Koment
Autori *
Title *
Rating
Shkruaji një mesazh *
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, unaza e re) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto