SUPER OKAZION 2 DITORSH FIORI DI BOSKO..SHITET 2+1, Shitje, Tirana

€ 70.000
 • 96 m
Numri References
RF107624
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
don bosko
Kontakt
0694273672
Titulli
SUPER OKAZION 2 DITORSH FIORI DI BOSKO..SHITET 2+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
96 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION I LIMITUAR NE KOHE VETEM PER 2 DITE…SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KOMPLEKSI FIORI DI BOSKO , NE DON BOSKO

Apartamenti ka siperfaqe 96 m2 me nje orjentim perfekt, i vendosur ne nje kompleks i cili njihet per punimet cilesore ne fushen e ndertimit si dhe i vendosur ne nje zone perfekte i rrethuar nga nje park plot gjelberim dhe qetesi absolute.Projektimi i ketij kompleksi madheshtor eshte i shtrire ne 6 godina nga 10 kate secila, me apartamente te cilat kane hapesira te bollshme per metrat qe disponojne.Apartamenti shitet me nje super cmim vetem per 730 euro/m2 i PADISKUTUESHEM (nga 900 euro/m2 qe po shiten aktualisht ne te njejtin kompleks)…NXITONI TE PERFITONI NE KOHE NGA KJO OFERTE SPECIALE

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 430 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, don bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto