Quantcast

SUPER OKAZION PER 2 DITE NE NDERTIM...DON BOSKO, Shitje

€ 43.000,00
 • 63 m
Numri References
RF179276
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
don bosko
Kontakt
0694273672
Titulli
SUPER OKAZION PER 2 DITE NE NDERTIM...DON BOSKO
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 680,00
Siperfaqa
63 m
Siperfaqa totale
63 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
SUPER OKAZION VETEM PER 2 DITE NE DON BOSKO PERBALLE FIORI DI BOSKO

Shitet apartament 1+1 , siperfaqe 63 m2.Apartamenti ka planimetri te shkelqyer dhe eshte i vendosur ne nje kat te pershtatshem.Apartamenti shitet me cmimin me konkurrues ne zone, vetem per 680 euro/m2 nga 900 euro/m2 , ne total 43.000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 1
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 895 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, don bosko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto