Quantcast

SUPER OKAZION,SHITEN APARTAMENTE TEK ALI DEMI, Shitje

€ 00.000,00
 • 00000 m
Numri References
RF509804
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
ALI DEMI
Kontakt
0694273672
Titulli
SUPER OKAZION,SHITEN APARTAMENTE TEK ALI DEMI
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
00000 m
Siperfaqa totale
00000 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Super OKAZION,Shiten Apartamente ne nje nga KOMPLEKSET me cilesore qe per momentin po ndertohet tek ALI DEMI,MANGALEM.
Apartamentet jane te siperfaqeve dhe kateve te ndryshme.
Nxitoni te blini shtepine tuaj me cmim OKAZION.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 504 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, ALI DEMI) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto