Quantcast

Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 71 m² 43, Shitje

€ 43.000,00
 • 171 m
Numri References
RF268075
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Yzberisht
Kontakt
0694030502
Titulli
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 71 m² 43
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
71 m
Siperfaqa totale
71 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Kati
7
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament i ri,1+1 tek Yzberisht,prane KMY. Apartamenti ka siperfaqe 71 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 banimit. Perbehet : salloni i ndenjes + gatim, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Planimetria e tij ka nje organizim te rregullt . Cmimi:42.500 Eur Me hipoteke!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 128 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Yzberisht) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto