Quantcast

Apartament shume funksional 2+1.

Numri References
RF195341
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Kontakt
0696011381
Titulli
Apartament shume funksional 2+1.
Tipi
2+1
Siperfaqa totale
101 m
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te banimit me orientim nga perendimi. Ka një siperfaqe prej 101.2 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me ambjent gatimi dhe ngrenie. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri me dritare dhe tjetri me aspirim. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur dhe aksesohet nga dhoma e ndenjes. Dhoma e gjumit matrimoniale ka nje tualet te brendshem. Apartamenti eshte i pajisur edhe me nje depo te vogel ne koridor per te ruajtur gjerat qe i perdorni rralle, qe te shmangni rremujen ne shtepine tuaj. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1989 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto