Quantcast

Ambient zyre me qira tek Garda, Qera

€ 1.200,00
 • 2
Numri References
RF189345
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Ibrahim Rugova, Garda
Kontakt
0696092993
Pershkrimi
Titulli
Ambient zyre me qira tek Garda
Lloji prones
Apartament
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
3+1
Siperfaqa
145 m
Siperfaqa totale
145 m
Gjendja
E Perdorur
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Tualete
2
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ambient zyre me qira në zonën e ish-Bllokut në rr.“Ibrahim Rugova” Jepet me qira ambient me sipërfaqe 145m2 I përshtatshëm për zyra. Ambienti ndodhet në katin e II-të të një ndërtimi ekzistues, buzë rrugës “Ibrahim rugova”, pranë Gardës ë Republikës së Shqipërisë. Ambientet janë të pajisura me kondicionim dhe kanë ndricim shumë të bollshëm. Ambjenti është i ndarë në tre salla, një magazinë, dy tualete, verandë dhe recepsioni në korridorin e hyrjes.
Çmimi 1200 euro/muaj përfshirë dhe taksat

https://www.eliteproperties.al/property/3130/ambient-zyre-me-qira-n%C3%AB-zon%C3%ABn-e-ish-bllokut-n%C3%AB-rr-ibrahim-rugova?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 308 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Ibrahim Rugova, Garda, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto