Quantcast

Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/mua, Qera

€ 550,00
 • 1
Numri References
RF120083
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Adresa
Tek Lulishtja te Komuna e Parisit
Kontakt
0694370227
Pershkrimi
Titulli
Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/mua
Lloji prones
Apartament
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Tipi
3+1
Siperfaqa
100 m
Siperfaqa totale
100 m
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Po
Pershkrimi
Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit, 550 euro/muaj!
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese si qendër estetike/dermatologjike, klinikë dentare, laborator analizash, pastrim kimik, palestër dhe zyra me fuksione te tjera.
Ndodhet në katin e parë banim, në brendësi të lulishtes së Komunës së Parisit dhe shumë pranë Klinikës Europiane të Syve.
Organizimi i brendshëm është konceptuar si një klinikë mjeksore dhe i gjithë ambjenti përbëhet nga holli pritës me recepsion, 3 dhoma mjekësh me hapësira të bollshme, një ambjent për laborator analizash dhe një tualet. Gjithashtu janë parashikuar instalime elektrike të posatshme për këtë tipologji aktiviteti dhe furnizimi me linjë elektrike 3-fazore.

Kontaktoni në: ☎️ 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 167 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tek Lulishtja te Komuna e Parisit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto