Quantcast

Prona ne shitje, Prona me qera

Objekte biznesi - në shitje
€ 45,00
', 'direct'));
€ 275.000,00
', 'direct'));
Shitet super dyqan tek Rruga "5 Maji"
   
€ 217.500,00
Shitet dyqan tek Garden Rezidence Turdiu
', 'direct'));
Shitet dyqan tek Garden Rezidence Turdiu
   
€ 85.000,00
Shitet dyqan ne Bllok
', 'direct'));
Shitet dyqan ne Bllok
   
€ 62.000,00
SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JOKLIN PERSI, YZB
', 'direct'));
SHITET AMBIENT BIZNESI NË RRUGËN JOKLIN PERSI, YZB
   
€ 400.000,00
SHITET TOKE DHE BIZNES LAVAZH + BAR-KAFE NE KAMEZ
', 'direct'));
SHITET TOKE DHE BIZNES LAVAZH + BAR-KAFE NE KAMEZ
   
€ 187.000,00
Shitet dyqan ne zonen e ish Bllokut, 110m2, Okazio
', 'direct'));
Shitet dyqan ne zonen e ish Bllokut, 110m2, Okazio
   
€ 300.000,00
SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE PASKUQAN
', 'direct'));
SHITET AMBJENT KOMERCIAL NE PASKUQAN
   
€ 300.000,00
Shitet ambjent biznesi 500 m2 ne Paskuqan
', 'direct'));
Shitet ambjent biznesi 500 m2 ne Paskuqan
   
€ 95.000,00
SuperDyqan tek Ali Demi
', 'direct'));
SuperDyqan tek Ali Demi
   

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto