Quantcast

Ambient zyre per shitje te 21 dhjetori ne Tirane

€ 250.000,00
 • 1
Numri References
RF146790
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Muhamet Gjollesha
Kontakt
0673333382
Pershkrimi
Titulli
Ambient zyre per shitje te 21 dhjetori ne Tirane
Lloji prones
Zyra
Siperfaqa
125 m
Siperfaqa totale
125 m
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ambienti ndodhet ne rrugen Muhamet Gjollesha, shume prane Inxhinierise se Ndertimit dhe prane Zogut te Zi ne Tirane.
Ai shtrihet ne katin e II-te te nje pallati te ri, buze rruges kryesore.
Zyra eshte e pajisur me fasada te gjera xhami me pamje nga rruga, e me ndricim te plote natyral si pasoje e orientimit te mire gjeografik.
Ka nje siperfaqe prej 125m2 te organizuar ne 5 ambiente pune dhe tualet.
Prona eshte e investuar duke permendur ketu parketin en dysheme, spotet ndricues ne tavan si dhe kondicioneret per ngrohje-ftohje.
Zona eshte e pasur me nje larmishmeri biznesesh, dyqanesh, zyrash etj.
Mundesi e mire per investim, pasi aktualisht eshte e dhene me qira kundrejt nje vlere te kenaqshme.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 52 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Muhamet Gjollesha) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto