Quantcast

Tirane, shes zyre Kati 2, 32 m² 1.400 Euro/m²

€ 44.800,00
 • 1
Numri References
RF159361
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rr. Sulejman Devina prane Stadiumit Dinamo
Kontakt
0665826862
Pershkrimi
Titulli
Tirane, shes zyre Kati 2, 32 m² 1.400 Euro/m²
Lloji prones
Gazoniere
Siperfaqa
32 m
Siperfaqa totale
32 m
Gjendja
E Perdorur
Çmimi m/2
€ 1.400,00
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Tirane, shes zyre Kati 2, 32 m² 1.400 Euro/m² (Rr. Sulejman Devina prane Stadiumit Dinamo)

Zona/Rruga : Rr. Sulejman Devina prane Stadiumit Dinamo

Shitet garsoniere me siperfqe 32 m2, kati i 2 me certifikate pronesie
Organizohet ne nje dhome dhe nje tualet
Shume e pershjtatshme per zyra, avokati, noteri etj

Cmimi: 1400 Euro/m2

REJI REAL ESTATE
Cel: +355 66 58 26 862
Tel: +355 4 56 05 112
E-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Naim Frasheri
(Mbrapa Ambasades Greke)
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1455 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Sulejman Devina prane Stadiumit Dinamo) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto