Quantcast

DUPLEX FANTASTIK 3+1 i disponueshëm MENJEHERE!!!

€ 100,00
 • 2165 m
Numri References
RF900961
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Durresit
Shteti Level 2
Durrës
Adresa
Kompleksi "Lura 1"- Gjiri i Lalzit
Kontakt
0694370227
Titulli
DUPLEX FANTASTIK 3+1 i disponueshëm MENJEHERE!!!
Periudha e Qerase
Per Muaj
Cmimi per nate
€ 100,00
Siperfaqa totale
165 m
Siperfaqa
165 m
Tualete
2
Numri i dhomave
3
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
DUPLEX FANTASTIK i disponueshëm MENJEHERE!!!
NXITONI!!!
Ky dupleks fantastik ndodhet në Kompleksin “LURA 1” në Gjirin e Lalzit dhe prezantohet SOT në tregun imobiliar për QIRA ditore për muajt e plazhit në GUSHT-SHTATOR 2019. Pozicionohet vetëm 5 minuta larg detit dhe atraksioneve (bar-restorante, fusha basketbolli, këndi i lojrave të fëmijëve etj) dhe 5 minuta larg supermarketit.
I zhytur mes dëndësisë së pishave dhe oborrit personal të kuruar me gjelbërim, në këtë dupleks mund të kaloni vërtetë pushimet e shumë kërkuara. Kati i parë ju mirëpret nga një holl i madh me divanë familjarë dhe komodë, këndi i gatimit dhe i ngrënies i gjithi ne dru, i kompletuar nga të gjitha enët dhe aksesorët e nevojshëm, tualet me të gjitha komoditet dhe si “qershia mbi tortë”: një verandë familjare ju mirëpret të kaloni orët e mëngjesit dhe të darkës pranë familjes apo miqve tuaj. Në katin e sipërm organizohet zona e natës e cila përbëhet nga tre dhoma gjumi: dhoma matrimoniale me dalje në verandë dhe dy dhoma gjumi secila me dy krevate tek. Krevatet disponojnë dyshekë dhe jastekë super komodë dhe relaksi që do tju ofrojnë është mëse i sigurtë. Ky kat shërbehet nga një tualet super funksional me dritare. I gjithë apartamenti është i mobiluar me shumë shije duke dhuruar kenaqësi jo vetëm estetike por dhe funksionale.
Në apartament do të gjeni: internet Wireless, abonim Digitalb, panel diellor, depozitë uji 2000 litra, lavatrice, lavastovilje, shërbim pastrimi 1 herë në javë.
Cmimi:
Gusht 2019 - 100 euro/nata
Shtator 2019 - 45 euro/nata
Kompleksi ofron sistem sigurie 24 orë Non-Stop.
Për një vizitë në pronë kontaktoni: ☎️ 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-21.00
Rezervime
Check In
N/A
Check Out
N/A
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 300 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
 • Please sign up or sign in to send a booking request.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite minimumi.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite maksimumi.
Loading...
Customer Details
* Emer
* Mbiemer
* Nr.Telefonit
* Email
Age
Phone
Persona
Pyetje
By clicking "Next" you agree to our Booking Rules and Policies.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Kompleksi "Lura 1"- Gjiri i Lalzit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto