Quantcast

Shitet truall ne bregdetin e Vlores 1200 m2, Biznes

€ 360.000,00
 • 1200 m
Numri References
RF146595
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Vlores
Shteti Level 2
Vlorë
Adresa
Uje i Ftohte, Vlore
Kontakt
0698884801
Titulli
Shitet truall ne bregdetin e Vlores 1200 m2
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 300,00
Siperfaqa
1200 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet truall ne bregdetin e Vlores, zona e Ujit te Ftohte.

Siperfaqe 1200 m2.

Ndodhet ne zone te studiuar urbanistike dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie.
⤵️
Cmimi: 300 euro/m2 i diskutueshem.
⤵️
Kontakto tani: +355698884801
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 145 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Vlorë, Uje i Ftohte, Vlore) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto