Quantcast

Instalime Elektrike, Tirane

Numri References
RF487182
Lokaliteti
Shteti
Albania
Qyteti
Tirane
Adresa
Shkolla Bashkuar
Titulli
Instalime Elektrike
Kontakt
0695209458
Pershkrimi
Pershkrimi
Eksperience mbi 20 vjecare ne tregun shqiptare dhe jo vetem, puna jone flet vete. Disa nga punimet tona kane qene ato te supermarketeve euromax, te gjithe ndertimet te Galeria ish-kinema 17 Nentori, ndertesa Nobel, vilat te TEG, shume insitucione shteterore si SHIK, qendra rehabilitimi, ujesjellesi, dhe punime me vila, apartamente, zyra, dyqane, supermarkete,hotele etj. Do mbeteni te kenaqur!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8344 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tirane, Shkolla Bashkuar) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto