Quantcast

Dhoma plazhi dhe garsonier ne Himare!!, Prane Hotel Rapo, Potam, Himare

Numri References
RF157249
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Prane Hotel Rapo, Potam, Himare
Kontakt
0698647668
Pershkrimi
Titulli
Dhoma plazhi dhe garsonier ne Himare!!
Kategoria
Pushimi
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Dhoma pushimi dhe Garsonier ne Potam, Himare!!
Ne nje zone te qete, jo shume larg bregdetit, me te gjitha kushtet e nevojshme per te ju siguruar pushime sa me te qeta dhe komode.
Dhomat kane nje kapacitet prej 5 persona. Cmimi eshte 70mije leke.
Garsonierat kane nje kapacitet prej 3 persona. Cmimi eshte 45mije leke.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0698647668
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 1.9
  • Totali votave: 7
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 13885 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Hotel Rapo, Potam, Himare) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto