Reçensione

Te duash te ndihmosh nuk eshte gjithmone e thjeshte, sidomos kur behet fjale per te shitur nje shpi. Por une ja dola dhe kjo fale Shpi.al. Kisha shume kohe qe tentoja ta shisja shpine dhe e kisha vene njoftimin ne website dhe gazeta te ndryshme, por askush nuk interesohej apo te telefononte. Kurse me shpi.al gjerat ndyshuan. Ne momentin qe vura lajmerimin ne kete website njerezit e pane dhe u interesuan derisa me ne fund dje firmosem kontraten e shitblerjes. Jam shume e kenaqur qe arrita te ndihmoja kushuriren time ne shitjen e shtepise dhe kjo fale shpi.al. Ju falenderoj per punen qe beni. Urime te metejshme.
03 Jul. Olta Shurbi Gjetja
Shpi.al eshte website qe me shpetoi, kisha nje muaj qe kerkoja per nje shtepi me qera doja nje shtepi te mire me nje cmim te arsyeshme. I kisha provuar te gjitha menyrat , me gazeta, me njohje edhe neper dyqanet e bukes vajta, por asgje ... Deri sa nje mikesh me rekomandoi shpi.al qe nga stili dhe design-i mu rriten shpresat kuptohej qe ishin profesional. Shkova tek rubrika prona dhe aty kerkova per apartamente me qera. Mbaruan dhe vuajtjet e mia. Faleminderit shpi.al me lehtesuat jeten :)
26 Aug. Adela Kallanxhi
Shto Recension
Emri juaj *
E-mail juaj
Reçensione *
Captcha *

Njoftimet që do të krahasohen

    Nuk ka prona per tu krahasuar
    Anëtaresohu
    Përdoruesi
    Fjalëkalimi
    Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto