Quantcast

Apartamente perfekte per pushime verore, Buze detit, mbasi kalon tyneli midis hotel Liro dhe New York

RF243261
Τοποθεσία
Διεύθυνση
Buze detit, mbasi kalon tyneli midis hotel Liro dhe New York
0698647668
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
Apartamente perfekte per pushime verore
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Περιγραφή
Apartamente me qera, ideale per pushime verore. Buze detit, me nje pamje fantastike nga bregdeti i mrekullueshem Jon.
Siperfaqja e apartamenteve varion nga 80m2 dhe kane nje sallon te madhe me nje kuzhine me te gjitha pajisjet. Kane 1 ose 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe me nje ballkon te madhe me pamje te plote nga deti.
Apartamentet 1+1 jane te pershtatshme per deri ne 5 persona, kurse 2+1 jane te pershtatshme per deri ne 7 persona.
Ndodhen ne nje nga zonat me te bukura te Vlores. Te rrethuara me minikarkete dhe bar/restorante.
Cmimi per apartamentet 1+1 per muajin Korrik/Gusht 30€, per muajt e tjere 20€.
Cmimi per apartamentet 2+1 per muajin Korrik/Gusht 40€, per muajt e tjere 30€.
  • : 0
  • : 0
 • 8755 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση