Quantcast

Apartamente perfekte per pushime verore, Buze detit, mbasi kalon tyneli midis hotel Liro dhe New York

Reference Number
RF243261
Location
State
Albania
Address
Buze detit, mbasi kalon tyneli midis hotel Liro dhe New York
Contact
0698647668
Additional information
Title
Apartamente perfekte per pushime verore
Kategoria
Pushimi
Garage
No
Elevator
No
Description
Apartamente me qera, ideale per pushime verore. Buze detit, me nje pamje fantastike nga bregdeti i mrekullueshem Jon.
Siperfaqja e apartamenteve varion nga 80m2 dhe kane nje sallon te madhe me nje kuzhine me te gjitha pajisjet. Kane 1 ose 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe me nje ballkon te madhe me pamje te plote nga deti.
Apartamentet 1+1 jane te pershtatshme per deri ne 5 persona, kurse 2+1 jane te pershtatshme per deri ne 7 persona.
Ndodhen ne nje nga zonat me te bukura te Vlores. Te rrethuara me minikarkete dhe bar/restorante.
Cmimi per apartamentet 1+1 per muajin Korrik/Gusht 30€, per muajt e tjere 20€.
Cmimi per apartamentet 2+1 per muajin Korrik/Gusht 40€, per muajt e tjere 30€.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8493 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Buze detit, mbasi kalon tyneli midis hotel Liro dhe New York) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind