Quantcast

Mobileri Proda

Reference Number
RF693645
Location
State
Albania
Address
Prane Ish Expozita Sot
Title
Mobileri Proda
Contact
35569206083
Condition
E Re
Additional information
Description
Cilësia e lartë e mobiljeve, ndërthurja e klasikes me modernen dhe porositë sipas gustove dhe përmasave të ambientit tuaj mund të gjenden në një mobileri të vetme në Tiranë. Mobilje të standardeve Europiane me garanci 10-vjeçare dhe me materialet më cilësore në treg gjenden në mobileri PRODA pranë ish-ekspozitës Shqipëria Sot. Arredimi i çdo ambjenti sipas gustove të klientit ndërthurur dhe sugjerimet e ekspertëve për kombinimin e ngjyrave realizohet brenda pak ditësh nga mobileri PRODA. Përveç përzgjedhjes në mobiljeve në sallonin e firmës, klinetët mund të porosinin mobije edhe sipas katalogjeve, të cilat prodhohen transportohen dhe montohen në ambietet e shtëpive tuaja në një kohë rekord. Administratorja e firmës PRODA tregon eksperiencën 12 vjeçarë në treg, bashkëpunimin me firmën më të madhe të prodhimit të mobiljeve në Greqi si dhe përbërjen e materialeve dhe drurit që përdoret për prodhimin e tyre.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8837 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Ish Expozita Sot) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Attention: You have 4 login attempt(s) left
  Username
  Password
  Forgot password? Remind