Quantcast

Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande, Shitje

€ 85.000,00
 • 2125 m
Reference Number
RF694230
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Vlores
State Level 2
Sarandë
Address
Rruga Lefter Talo
Contact
00355699238033
Title
Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande
Prona ne
Shitje
Lot Size
125 m
Lot Size
125 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
4
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2010
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet Apartament 2+1 me pamje nga deti ne rrugen Lefter Talo ne Sarande,ndodhet ne nje zone shume te mire prane qendres.Prona ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertese te re dhe cilesore,disponon certifikate pronesie.Ka nje siperfaqe totale 125 m2 eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon i perbashket me kuzhinen,2 ballkone dhe 2 tualete.Na kontaktoni per me shume informacione
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 83 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Rruga Lefter Talo) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind