Quantcast

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KATIN E 3 NE RR. KRYESORE

Lek 4.600.000,00
Reference Number
RF132081
Location
State
Albania
Address
NE RRUGE KRYESORE (PALLAT I SUVATUAR DHE LYER RISHTAZI)
Contact
0689014553
Title
SHITET APARTAMENT 2+1 NE KATIN E 3 NE RR. KRYESORE
Lot Size
70 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
3
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGE KRYESORE TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR PARA DY VJETESH. FASADA E PALLATIT ESHTE SUVATUAR DHE LYER RISHTAZI. HYRJA ESHTE SHTRUAR E GJITHA ME PLLAKA CILESORE; I JANE VENDOSUR DYER DHE DRITARE TE REJA; I ESHTE RIBERE RRJET I RI ELEKTRIK; I ESHTE VENDOSUR DEPOZITE 1000 LITROSHE ME POMPE UJI BRENDA NE TUALET; I ESHTE VENDOSUR DERE E BLINDUAR. APARTAMENTI KA SALLON+GUZHINE, 2 DHOMA GJUMI TE BOLLSHME, 1 TUALET SI DHE NJE DEPO. SHITET 4.6 MILJON LEKE TE REJA (çmim pak i diskutueshem por qe justifikon me se miri cilesine e apartamentit). PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI DIREKT NE https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 5591 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, NE RRUGE KRYESORE (PALLAT I SUVATUAR DHE LYER RISHTAZI)) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind