Quantcast

Komoditeti vjen bashke me leverdine

Reference Number
RF109735
Location
State
Albania
Address
Rr. Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Komoditeti vjen bashke me leverdine
Tipi
1+1
Lot Size
67 m
Property Type
Apartament
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
- Kati 6
Apartamenti 164

Ky apartament eshte me orinetim nga veri-lindja i cili lejon nje ventilim dhe ajrim natyral.
Hyrja kryesore ne apartament nuk eshte direkte, por ne njefare menyre diskrete, nepermjet nje korridori te vogel nga e cila ne fillim shikon vetem kontrabufene dhe me pas futesh ne nje dhome te gjere, te ndricuar me se miri nga nje vetrate qe te nxjerr ne ballkon dhe si dhe nga nje dritare ne krah te saj. Veranda ka nje siperfaqe te bollshme, ne te cilin keni mundesi te vendosni vazo me lule si dhe nje tavoline me karrike ku mund te shijoni nje çaj ose nje kafe.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te kompleksit.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4706 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind