Quantcast

Shitet apartament me Hipoteke, € 720,00

 • 75.4 m
Reference Number
RF128979
Location
State
Albania
Address
Perball Liqenit te thate
Contact
0694017175
Title
Shitet apartament me Hipoteke
Tipi
1+1
Çmimi m/2
€ 720,00
Lot Size
75.4 m
Lot Size
75.4 m
Property Type
Apartament
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
No
Year Built
2012
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament ne nje godine me hipoteke me siperfaqe 75.4m², e organizuar ne menyre te tille duke krijuar hapesira te pershtatshme dhe te bollshme per te jetuar ne komoditet. Kontaktoni per te marre oferten dhe informacion me te detajuar ,
cel: 0694017175 / 04 2271886
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5341 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Perball Liqenit te thate) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind