Quantcast

Shitet Garsoniere prane 21 Dhjetorit, € 33.000,00

€ 33.000,00
Reference Number
RF172228
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Shitet Garsoniere prane 21 Dhjetorit
Tipi
1+1
Lot Size
42 m
Property Type
Gazoniere
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament i vendosur në katin e 12-të, i cili të jep ndjesinë e të banuarit në një apartament të vecantë.
Ambientet janë të organizuara shumëmirë, ku dallohen qartë gatim-ngrënia, ndenjia komode, fjetja dhe tualeti. Fleksibiliteti në riorganizim është i mundur.
Ne ju ofrojmë shërbim të rregullt administrimi dhe punime cilësore, krahas çmimit shumë të mirë
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2765 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind