SHITET LOKAL I KOMPLETUAR

Reference Number
RF158868
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
rr. 5-MAJI
Contact
0695477774
Title
SHITET LOKAL I KOMPLETUAR
Lot Size
80 m
Property Type
Bar
Plan
1
Elevator
No
Garage
No
Year Built
2011
Additional information
Description
Lokali esht i kompletuar dhe ne gjendje pune.me hipoteke cmimi i arsyeshem
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4538 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rr. 5-MAJI) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind