Quantcast

Apartament 3+1 ,super komod per familjen tuaj

Reference Number
RF162528
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament 3+1 ,super komod per familjen tuaj
Tipi
3+1
Lot Size
123 m
Çmimi m/2
€ 730,00
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ky apartament i katit të dytë të Rezidencës Orion në Magnet, është tejet i bollshëm me 3 dhoma gjumi të cilat janë të zonuara më së miri së bashku, duke e diferencuar zonën e natës nga ajo e ditës.
Dhoma matrimoniale është e shoqëruar me nyjen e saj sanitare, dhe gjithashtu, apartamenti ka dhe nje tualet tjetër që i shërben si zonës së natës, ashtu dhe asaj të ditës.

Ndenja dhe ngrënia kanë orientimin më optimal, atë jugor, dhe gjithashtu akses në ballkon. Banesa ka mundësi dalje në ballkon, si në ndenje, ashtu dhe në një nga dhomat e gjumit.
Banesa është me ajrim të tërthortë natyror, dhe kompozimi shumë i mirë funksional e bën atë të plotesojë cdo kërkesë dhe konfort te banuesit.
Nxitoni të kontaktoni me ne! Është në favorin tuaj!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4640 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind