Quantcast

Shitet dyqan tek Komleksi Port View ne Durres

Reference Number
RF928544
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Shitet dyqan tek Komleksi Port View ne Durres
Elevator
No
Additional information
Description
Tek Kompleksi Rezidencial Port View ne Durres, shitet ambient tregtar me pamje nga rruga kryesore. Ambienti eshte me fasade xhami dhe ndodhet ne katin e pare. Per te gjithe ata qe duan qe biznesi i tyre te ngrihet ne nje pike strategjike te qytetit, Port View eshte zgjidhja.
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 2180 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind