Apartament per Shitje:, Shitje, Tirana

€ 96.000
  • 296 m
Numri References
RF174092
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga dritan hoxha
Kontakt
0694030502
Titulli
Apartament per Shitje:
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
96 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
1
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne rrugen Dritan Hoxha, eshte akoma ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje ne gusht-shtator te ketij viti. Ka nje siperfaqe prej 96.2 m2, dhe nje cmim prej 96.200 Eur. Eshte i tipit 2+1, dhe ka 2 tualete, ka orientim nga perendimi dhe ndodhet ne katin I.

  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 286 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga dritan hoxha) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

    Nuk ka prona per tu krahasuar
    Shkruaj Raportin Tend
    Loading...
    Are you sure you want to cancel your report?
    Anëtaresohu
    Përdoruesi
    Fjalëkalimi
    Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto