Quantcast

Okazion 2 + 1 ne shitje ne Bulevardin Blu ne Kamez, Shitje

€ 35.000,00
 • 1107,6 m
Numri References
RF133186
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
bulevardi Blu ne Kamez
Kontakt
0673333385
Titulli
Okazion 2 + 1 ne shitje ne Bulevardin Blu ne Kamez
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
107,6 m
Siperfaqa totale
96 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
5
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te banim, me siperfaqe totale 107.6 m2.
Siperfaqja e brendshme prej 96m2, eshte e organizuar shume mire ne: korridor ne hyrje, sallon ndenje i bollshem se bashku me kuzhinen, korridor i cili ndan 2 dhomat e gjumit, banjo me dritare dhe ballkon.
Shtepia eshte plot drite dielli e orientuar nga lindja.
Ne cmim perfshihen punimet e brendshme, si: pllaka, dyer dhe dritare dopio xham, hidrosanitare dhe sistem kondicioneresh qendror.
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.
Ndertimi eshte i rregullt, duke ju ofruar ashensor, shkalle me drite natyrale, uje 24 ore, etj.
Pallati gjendet buze rruges kryesore, Bulevardit Blu, pa vajtur te policia, afer me stacionin e autobuzit dhe shume dyqane te tjera.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 852 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, bulevardi Blu ne Kamez) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto