Quantcast

SHITET SUPER AP 3+1 PRANE '' KOPSHTIT ZOOLOGJIK '', Shitje

€ 160.000,00
 • 182 m
Numri References
RF213913
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
RRUGA EDUARD MANO,PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET SUPER AP 3+1 PRANE '' KOPSHTIT ZOOLOGJIK ''
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
182 m
Siperfaqa totale
182 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
4
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Super Apartament 3+1 ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te qeta ne TIRANE,tek Rruga Eduard Mano prane Kopshtit Zoologjik.
Apartamenti ka nje planimetri/orientim te shkelqyer dhe ndodhet ne katin e 4 . ( ME ASHENSOR )
Apartamenti eshte i organizuar ne 3 DHOMA GJUMI,SALLON TE MADH,GUZHINE,2 BANJO, BALLKON RRETH E PERQARK.
Punimet e brendshme jane nga me cilesoret e mundshme.
Siperfaqja eshte 182m2. ( NE PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte vetem 160.000 euro BOSH.
Ne rast se kerkohet te blihet i mobiluar mnd te arrihet nje marreveshje e perbashket.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 340 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, RRUGA EDUARD MANO,PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto