Quantcast

JEPET ME QERA AMBIENT TEK '' KOMUNA E PARISIT '', Qera

Lek 40.000,00
Numri References
RF281525
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
PRANE UNIVERSITETIT TE NEW YORKUT,KOMUNA E PARISIT
Kontakt
0682017333
Pershkrimi
Titulli
JEPET ME QERA AMBIENT TEK '' KOMUNA E PARISIT ''
Lloji prones
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Lloji Qeras
Në muaj
Siperfaqa
40 m
Siperfaqa totale
40 m
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepet me Qera Ambient Biznesi KATI 0 ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, prane Ish Universitetit te New Yorkut ne zonen e KOMUNES SE PARISIT.
Ambienti jepet vetem per FARMACI pasi i ploteson te gjitha kushtet dhe nuk ka farmaci afer ambientit.
Siperfaqja eshte 40m2.
Cmimi i Qerase eshte 40.000 Lek ne Muaj.

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 184 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE UNIVERSITETIT TE NEW YORKUT,KOMUNA E PARISIT, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto