Quantcast

Zyre me qera te Intesa San Paolo Bank ne Laprake

€ 200,00
Numri References
RF170227
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Laprake, ne rrugen Dritan Hoxha
Kontakt
0673333381
Pershkrimi
Titulli
Zyre me qera te Intesa San Paolo Bank ne Laprake
Lloji prones
Zyra
Siperfaqa
60 m
Gjendja
E Re
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Ambjenti gjendet ne katin e pare banim, me siperfaqe te brendshme 60 m2. Hapesira eshte pa ndarje me nje tualet ne brendesi. Eshte e pershtatshme per zyra dhe biznese si: dentist, studio, parukeri, etj. Fasade xhami qe ofron mundesi shume te mira reklamimi. Pallat i ri, ndertim cilesor. Per me shume informacion na kontaktoni ne nr: 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1772 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Laprake, ne rrugen Dritan Hoxha) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto