Quantcast

Okazion dyqan shitje perballe Juridikut

€ 195.000,00
 • 1
Numri References
RF903151
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Milto Tutulani
Kontakt
0673333381
Pershkrimi
Titulli
Okazion dyqan shitje perballe Juridikut
Lloji prones
Dyqan
Siperfaqa
56 m
Siperfaqa totale
60 m
Tualete
1
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Dyqani gjendet ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane, perballe Fakultetit te Drejtesise.
Ambienti shtrihet ne katin perdhe te nje pallati te ri me siperfaqe 60 m2.
Dyqani prej vitesh eshte i leshuar me qira dhe eshte nje zone mjaft e mire ne rast se po kerkoni te investoni ne pasuri te paluajteshme dhe te perfitoni qirane mujore.
Gjithashtu pershtatet lehtesisht per biznese te ndryshme si: fotokopje, byrektore, fast food, pasticeri, zyre, noteri, etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie nen titullin njesi.
Cmimi: 195'000 euro Informacion: agjensi imobiliare Jona 067333 3381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1269 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Milto Tutulani ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto