Quantcast

Shes Magazine 375m2 Kati 0 edhe Shtepi 55m2 kati2.

€ 247.000,00
 • 2
Numri References
RF520532
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Tirane rruga Sulo Klosi
Kontakt
0694774829
Pershkrimi
Titulli
Shes Magazine 375m2 Kati 0 edhe Shtepi 55m2 kati2.
Lloji prones
Magazine
Siperfaqa
430 m
Siperfaqa totale
430 m
Gjendja
E Perdorur
Tualete
2
Garazh
Po
Kati
1
Rikonstruktuar
Po
Ashensor
Jo
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Zona/Rruga : Sulo Kuqi Tirane.
Okazion,Shes magazine 375m2 kati 0 dhe shtepi 55m2 kati i dyte ,me dy tualete e rikostruktuar, me ambjente zyrash ne katin e pare,e rrethuar me mure te larte .Magazina eshte buze rruge , me dy dyer te medha..Eshte e pershtateshme per banim edhe per ndertim . Aktualisht eshte me qera 1000 euro ne muaj.Cmimine diskutojme .NR I Tel 0694774829,0686268980.Dokumenta te rregullta ,te rifreskuara ne hipoteke dt.21.06.2019


  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 414 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tirane rruga Sulo Klosi ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto