Quantcast

Shitet dyqan me sip.43 m2

€ 85.000,00
Numri References
RF144390
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Lagjia "Apollonia"
Kontakt
0698282594
Pershkrimi
Titulli
Shitet dyqan me sip.43 m2
Lloji prones
Dyqan
Siperfaqa totale
43 m
Garazh
Jo
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Shitet dyqan ne lagjen "Apollonia"te qytetit te Fierit me siper faqe 27.5 m2 + shtese 15.60 m2. Dyqani ndadhet ne katin e pare dhe momentalisht perdoret si farmaci. Cmimi 85000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1442 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagjia "Apollonia") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto