Quantcast

PEMISHTE FANTASTIKE ME QERSHI E ULLINJ 4000 M², Agrare

 • 4000 m
Numri References
RF149664
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
SHELCAN
Kontakt
0689014553
Titulli
PEMISHTE FANTASTIKE ME QERSHI E ULLINJ 4000 M²
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
Lek 2.500,00
Siperfaqa
4000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
KJO PEMISHTE NDODHET NE FSHATIN SHELCAN. PRONA ESHTE NE FORME DREJTKENDESHI E MBJELLE ME RRETH 200 PEME QERSHIE DHE 30 ULLINJ.
NDODHET 150 M LARG RRUGES KRYESORE.
PRONE ME PAMJE SHUME TE BUKUR E ME TOKE SHUME PJELLORE.
PRONA ESHTE NDARE ME GJEOMETER E KUFINJTE JANE TE PERCAKTUAR MIRE.
NE TAPI JANE 4000 M² POR NE FAKT TE MATURA NGA GJEOMETRI JANE 4200 M².
CMIMI ESHTE 2500 L/M² I DISKUTUESHEM.
PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 6503 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , SHELCAN) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto