Quantcast

Apartamend komod me hapsire, me lehtesim pagimi

 • 100 m
Reference Number
RF113168
Location
State
Albania
Address
rr. "Idriz Dollaku"
Contact
0694332338
Title
Apartamend komod me hapsire, me lehtesim pagimi
Tipi
3+1
Lot Size
100 m
Lot Size
115 m
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Te blesh shtepi me kredi ne banke? JO ME.
Nje enderr qe kthehet ne realitet, ndertoni me ne enderren e familjes se lumtur.
Kane filluar ndertimet e nje objekti banimi dhe sherbimesh 8 dhe 9 kat me nje kat parkim nen toke.
Kompania ofron per te gjithe bleresit kreditimin me interes o%. Cfare dmth kjo?
Cmimi qe ne percaktojme ne kontrate eshte ai qe ju do te na paguani ne total, por menyren si na paguani e zgjidhni ju.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2728 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. "Idriz Dollaku") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind