Quantcast

Aksesore te cfaredoshem per mobileri!

Reference Number
RF549745
Location
State
Albania
Address
Rr. Don Bosko, perball kishes.
Title
Aksesore te cfaredoshem per mobileri!
Contact
0682067705
Additional information
Description
Kompania jone ofron nje game te gjere te cdo produkti qe sherben per prodhimin e mobiljeve dhe jo vetem, por dhe aksesoreve te ndryshem qe ju nevojiten ne shtepite tuaja. Bazuar ne nje eksperience shumevjecare ne treg ne kemi arritur sukses ne biznesin tone duke u rritur dita-dites. Ofrojme në treg cilësi të lartë të produkteve si: Mentesha, Shina Sirtari, Mekanizëm Kanatash, Pajisje Orendi, Pajisje Arkitektonike dhe Dialock, Një sistem elektronik mbyllje,dhe produkte të tjera të lidhura me sektorin e mobilierisë. Produktet janë sipas të gjithave standarteve ndërkombëtare. Perfaqesuese eskluzive e firmave te mirnjohura ne tregun mbar boteror, Camar, Domus, Fab, Grass, Inoxa, Permo, Pessato, Polimor, Servetto, Volpato. Per me teper kontaktoni ne nr e tel : 0682067705
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7304 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Don Bosko, perball kishes.) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind